Nje mbasdite ndryshe, nje mesim ndryshe

Me nxenesit tane tek American Corner

Duke ndjekur mesimin me vemendje

Fotot shpesh here flasin me shume se fjalet, sikurse flasin edhe vete fotot e mesiperme nga vizita bashke me nxenesit tane tek ” American Corner”.

 

 

Me nxenesit tane tek American Corner

 

 

 

 

 

 

 

Vizita tek American Corner ishte nje eksperience e mrekullueshme.


Falenderimet i takojne American Corner per punen e bere dhe inkurajojme cdo prider qe te angazhojne sa me shume femijet e tyre ne aktivitete te tilla.